Popis prijavljenih

Red. Br. Ime jedrilice Naziv tima Tip jedrilice Broj na jedru Skiper
1. KARPO Karpo Sailing team Elan 450 SLO1715 Dušan Ušeničnik
2. One One salona 34 cro 1656 Karlo Kuret
3. Gringo 2 USKOK SAILING TEAM Archambault 40 CRO 6482 Robert Sandalic
4. Aurora Pirnar NASA RACING TEAM X-35 One Design SLO 3839 Igor Orlov
5. mareus poliklinika drinkovic first 40.7 13464 Luka Jerčić
6. Cape Cod 51 Aquatoria Bavaria 42 match Yuri Logushkin
7. Yellowpad Team Yellowpad Grand Soleil 42r CRO7575 Jan Winkler
8. isi consmar benetau first 45 Marin Lovrović st
9. Nonno Stelio CD Sailing X 362 Sport ITA-16576 Consorte Davide
10. Falot (Megaenergija) Megaenergija Sailing TEAM Superstag 40 MOD. SLO-160 Uros Žvan
11. Vera Natura Old Fashioned Radio L30 UKR 36 Rodion Luka
12. MIMA THE SPONZORUŠE SALONA 45 ŽELJNA LABINJAN
13. Barba Branko Orbico Sailing Team IMX-45 CRO 4311 Filip Zoričić
14. Toto travel Toto travel team Farr 40 Cro1745 Mario Hrvoj
15. NAJANA Savinjska grla Grand Soleil 40 bijela jedra bez broja Boštjan Podlesnik
16. STRIBOR NEPTUN YACHTING Grand Soleil 40 IZTOK SVETINA
17. Polet Furioso JK Labud TP52 CRO 11152 Nikola Deskovic
18. Kraljica Jelena HRM Salona 45 CRO1996 Alen Bigava
19. Sreča Loka Timing Elan 333 SLO 484 Gorazd Krajnik
20. Generali Generali sailing team FW 40 R SLO 878 Samo Žvan
21. Blue Lady II Blue lady II salona 42 1943 goran treursić
22. X-CITE ANGELINA YACHT CHARTER SAILING TEAM X-41 OD CRO 1553 Tonko Rameša
23. MISSES Slavonke Jeanneau Sun Odyssey 42i CRO91382 Pero Hure
24. SUN KISS PBZ Leasing Jeanneau Sun Odyssey 439 CRO92355 Mihajlo Vojvodić
25. KRKA KON-TIKI SAILING ELAN 410 SLO 1410 SEBASTIJAN LEVSTIK
26. OVERLOAD OVERLOAD J.K.SPLIT MILLENIUM 40 11745 SINIŠA KALITERNA
27. Dubrovnik ORSAN Enavigo 38 CRO1933 Denis Vukas
28. Ramona PANTHEON Racing Team X 35 CRO 16155 MARKO MARINOVIĆ
29. Green Pepper Lućica Split Salona34 Cro 2186 Neven Gašpić
30. SHE PINSUIN KRSTAŠ - LOVRO BADURINA
31. MARINA KAŠTELA MARINA KAŠTELA GRAND SOLEI 56R CRO 6789 Armano Zekan
32. Polaris Polaris sailing team Elan 333 CRO1480 Edi Golja
33. Ladies First JK VAL Sailing team First 34.7 CRO 1640 Damir Desabota
34. DESPOINA JK ANA sailing team First 45 CRO 2304 Nikola Dešković
35. PSYCHE MONTENEGRO SAILING TEAM FIRST 35 2322 MAJDA BEGOVIĆ
36. ŠKRLATICA JK ANA sailing team ELAN 3 Krunoslav Tkalčec
37. Srna V Yacht4You Sailing Team Bavaria Cruiser 46 CRO 424 Ciril Vrancic
38. Aruba Orca Sailing team Benetaue first clas 7.5 3 Hrvoje Opacak
39. Nube Nube Team X-41 CRO 1625 Mate Arapov
40. Sultan Yachting in Croatia powered by Ankora Charter First 40.7 Mario Kundih
41. SKY ELAN 450 SLO 972 Marjan Kočila

Organizatori

  • PBZ Leasing
  • ANA Nautička akademija

Zlatni pokrovitelji

  • Visa Europe
  • Privredna banka Zagreb d.d.
  • Generali osiguranje
  • Sunčani Hvar

Pokrovitelji nagrada

  • PBZ Nekretnine
  • ANA
  • Croatia Airlines
  • PBZCard - Travel
  • Grad Hvar
  • Garmin
  • Ljevaonica umjetnina ALU
  • PZ Svirče
  • Euromarine
  • Asseco See
  • Uni rent
  • Orvas
  • Henri Lloyd
  • Mare dućani
  • Ford
  • ACI
  • Ador